Механоскладальне виробництво

Технологічні можливості механоскладального виробництва

Механоскладальне виробництво у АТ "Українські енергетичні машини" є основним технологічним процесом і становить близько 65 % від загального обсягу технологічних робіт, виконуваних в даний час.

Дане виробництво оснащене обладнанням для виконання таких робіт, як точіння, фрезерування, розточування, свердління, шліфування, різьбофрезерування, різьбонакатування, нарізання зубців, дробеструйне очищення та фарбування, складання конструкцій та їх випробування. У його розпорядженні знаходиться 937 од. металорізальних верстатів, у тому числі верстатів з ЧПК - понад 90 од., унікальних верстатів - 125 од. Для транспортування, установки і складання деталей і вузлів виробничі цехи оснащені мостовими кранами вантажопідйомністю 10, 20, 30, 50, 100 і 200 тонн.

Обробка деталей типу "вал" виконується на унікальних токарних верстатах з ЧПК з діаметром обробки до 5000 мм, довжиною до 16 000 мм і з максимальною вантажопідйомністю до 200 тонн.

Обробка корпусних деталей проводиться на поздовжньо-фрезерних і фрезерно-розточувальних верстатах, в тому числі, обробних центрах із ЧПК. Максимальні габарити оброблюваних деталей становлять: довжина - до 17 000 мм, ширина - до 5800 мм, висота - до 5000 мм.

Для обробки корпусних і кільцевих деталей використовуються також унікальні токарно-карусельні верстати з максимальним діаметром оброблюваних деталей до 20 000 мм, висотою до 5200 мм і сумарною масою до 400 тонн.

Фрезерування поверхонь складної форми здійснюється на унікальних горизонтально-розточувальних верстатах з ЧПК, оснащених поворотними столами вантажопідйомністю до 125 тонн, спеціальними сучасними 5-ти координатними головками.

Підприємство має можливость покриття сталевих деталей методами: хромування, матового нікелювання, хімічного оксидування, цинкування. Максимальні габарити деталей Ø300х1500 мм, максимальна маса до 1500 кг.

Для вхідного та вихідного контролей використовуються координатно-вимірювальні машини.

Виробництво сертифіковано по міжнародному стандарту ISO 9001.

Назад