Підведені підсумки виконання колективного договору "Турбоатом" за 9 місяців 2019 року

05.11.2019

На АТ "Турбоатом" підбито підсумки щодо виконання колективного договору за 9 місяців 2019 року. У засіданні адміністрації та профспілкового комітету взяли участь керівники профактив цехів та підрозділів заводу.

Протягом звітного періоду на підприємстві виконувалися договірні зобов'язання, укладалися контракти, здійснювалися виплати до бюджетів всіх рівнів. В цілому, виробничий план та заходи за колективним договором виконані. З початку року виконаний великий об’єм роботи з виготовлення продукції для Запорізької, Южно-Української АЕС (Україна), Аксуської ТЕС (Казахстан), АЕС "Пакш" (Угорщина), АЕС Козлодуй (Болгарія), Вірменьскої АЕС (Вірменія), Ровенської АЕС, Дністровської ГЕС, Дніпро ГЕС-2, Київської ГЕС, Канівської ГЕС (всі - Україна), Шульбінської ГЕС (Казахстан), Рогунської ГЕС (Таджикистан) тощо.

Одним з найважливіших завдань є якість продукції на всіх стадіях діяльності – від проектування до відвантаження продукції. Протягом звітного періоду була проведена велика робота з оновлення та модернізації обладнання.

Для своєчасного та якісного виконання виробничого плану, підвищення циклів виробництва та покращення умов праці забезпечувалося виконання Інвестиційної програми технічного переоснащення "Турбоатома". Зокрема, придбано пристрій системи охолодження стійки для фрезерувально-розточувального верстата "Іноченті", автомобіль-самоскид та автобус. Також було модернізовано газорізальну машину "Мессер-Грісхайм" в цеху 60; горизонтально-розточувальний верстат "Шкода" в цеху 83; мобільний змішувач безперервної дії в цеху 50; відремонтовано більше 60-ти одиниць обладнання.

Впроваджено технологію обробки хвостів робочих лопаток з титанового сплаву на верстаті з числовим програмним керуванням для скорочення циклів виготовлення лопаток; розроблено нову технологію виготовлення цілісного відливання лопатки напрямного апарату гідротурбіни для Середньодніпровської ГЕС з 2-х печей.

Особлива увага приділяється підготовці робітників, задіяних у виготовленні сертифікованої продукції: токарів, фрезерувальників, електрозварників, дефектоскопістів, термістів, контролерів ВТК. З початку року було підготовлено 173 особи, в тому числі верстатників – 14 чол., підвищили кваліфікацію – 683 особи. Також на заводі пройшли виробничу практику 435 студентів та учнів навчальних закладів Харкова.

У звітному періоді проводились заходи, спрямовані на попередження нещасних випадків та профзахворювань у процесі праці.

Тривають ремонтні роботи покрівель виробничих та службових корпусів підприємства. Проводиться експертне обстеження електромостових вантажопідіймальних кранів. Також проводяться навчання і перевірка знань з питань охорони праці у працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки.

За час роботи СОБ "Блакитна затока" на базі відпочило більше 850 осіб, включаючи путівки вихідного дня, з них за пільговими путівками (15% від вартості путівки) – 613 осіб (у тому числі 189 дітей робітників, 59 колишніх робітника – зараз пенсіонерів). До цього на базі був виконаний ремонт приміщень, приведені у порядок всі номери у відповідності з санітарними нормами, виконаний благоустрій пляжу та території бази.

Серед соціальних заходів відбувалось також придбання путівок у дитячий табір при санаторії "Бермінводи" для дітей робітників підприємства, у якому відпочило 104 дитини.

Робітники підприємства регулярно приймали участь у проведенні концертів художньої самодіяльності, спортивних заходах. Під час восьмої щорічної Спартакіади участь у змаганнях взяли 39 підрозділів, з яких 32 отримали нагороди.