Управління по роботі з персоналом прийняло участь у Дні відкритих дверей НТУ ХПІ

26.02.2019

Управління по роботі з персоналом прийняло участь у проведенні дня відкритих дверей Національного технічного університету "харківський політехнічний університет", до якого АТ "Турбоатом" було запрошено як провідного роботодавця.

У рамках дискусійної панелі "Професії майбутнього" начальник УРП Кириченко Г.І. розповів про можливості працевлаштування на підприємство та співпрацю з університетом.

Абітурієнти та їх батьки почули які перспективи працевлаштування після закінчення кафедр університету, з якими співпрацює наше підприємство з підготовки спеціалістів, проходженню виробничої практики. У цьому навчальному році з кафедрами "Гідравлічні машини" та "Турбінобудування" здійснюється підготовка молодих спеціалістів за дуальною системою навчання.

Потрібно формувати думку у школярів та студентів, що вони прийшли до вищого навчального закладу не тільки отримати теоретичні знання, а для того щоб отримати практичні навички та сформувати свою майбутню кар’єру. А це неможливо без участі роботодавців.