Спорт

Спорткомплекс "Турбініст" введений в експлуатацію в 1976 році. На сьогоднішній день комплекс є одним з кращих серед спортивних споруд промислових підприємств м. Харкова.

Спортсмени колективу фізичної культури займають лідируючі позиції в спартакіадах обкому профспілки працівників машинобудування та металообробки, Харківського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Україна", міських змаганнях серед підприємств та компаній Харківщини "Битва корпорацій".

Став уже традиційним щорічний спортивний огляд-конкурс серед цехів і відділів АТ "Українські енергетичні машини" на кращу організацію спортивно-масової роботи.

За роки своєї роботи колектив виховав чимало спортсменів, які є гордістю не тільки АТ "Українські енергетичні машини", а й Харківської області, України.

Вихованці спортивних секцій скелелазіння, бадмінтону, баскетболу неодноразово ставали переможцями та призерами світових, європейських і національних першостей.

В даний час на СК "Турбініст" створені всі умови для систематичних занять фізичною культурою і спортом як для працівників АТ "Українські енергетичні машини", членів їх сімей, а також для всіх бажаючих.

Є можливість для занять такими видами спорту як бадмінтон, баскетбол, бодібілдинг, волейбол, настільний теніс, футбол, соціальні танці, фітнес та іншими.

Назад