Ветеранська організація

Ветеранська організація підприємства була створена у листопаді 1967 року.

На сьогодні ветеранська організація підприємства налічує 1778 незайнятих пенсіонерів. До її складу входять учасники бойових дій, учасники і інваліди війни, ветерани праці, кадрові робітники, зусиллями яких підприємство розбудовувалося і зростало.

Сьогодні на підприємстві створено необхідні умови для діяльності ветеранської організації: виділено обладнаний кабінет, засоби зв’язку.

Для спілкування ветеранів між собою, інформування їх з економічних, соціальних питань та роботи підприємства проводяться загальні збори ветеранів із запрошенням керівників підрозділів підприємства, фахівців соціальних структур району і міста.

Згідно з колективним договором незайнятим пенсіонерам надається матеріальна допомога до професійних свят та з нагоди дня заснування підприємства, також виділяється допомога на надання послуг одиноким пенсіонерам та інвалідам 1 групи, які мають потребу в сторонній допомозі.

Ветеранів запрошують на урочисті та святкові заходи підприємства поспілкуватись, відпочити. Вони мають право користуватися послугами заводської поліклініки, отримувати пільгові путівки для себе та членів своєї родини для оздоровлення на базі відпочинку "Блакитна затока".

Назад